Dongguan Kejian Enstrüman Co, Ltd

15 Yıl Test Cihazlarını Araştırmaya Odaklanın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd

iyi kalite Soyma Yapışma Test Cihazları satış için
iyi kalite Soyma Yapışma Test Cihazları satış için
Kejian Universal Test Makinesi kalitesi en iyi, satış sonrası hizmet de mükemmeldir.

—— Oscar Vargas

Kağıt Test Makinesi en iyi üründen biridir.

—— Kritsana Praikongkadhrama

Ben sohbet şimdi

Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd

1 2 3 4 5
Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd
Kejian enstrüman satış merkezi kejian instrument kejian instrument kejian instrument

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KEJİAN
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 2000000-3000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%
DONGGUAN KEJIAN INSTUMENT CO, 2003 yılında kurulmuş, profesyonel bir araştırma ve geliştirme hign hassas ekipman üretimi ve yüksek teknoloji işletmeleri için test çözümleri sunmaktır. KEJIAN profesyonel teknik ekibi ve sofistike üretim ve yönetim seviyesi, yavaş yavaş endüstrinin önde gelen test makineleri tedarikçileri olacak şekilde, müşterilerine tatmin edici ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor.

Teknik destek ve hizmet ile müşteri deneyimini daha fazla tatmin etmek için, KEJIAN bir ulusal satış ve servis ağı kurmaya başladı, Jiangsu Kunshan şubesi CHANGSHA ofisi, Chongqing ve Xiamen ofis satış, teknik ve satış sonrası servis ekibi kurmak, kuruldu Müşteriler için daha zamanında, profesyonel destek ve hizmetler sağlar.

Küreselleşmenin piyasa trendlerini takip edin, KEJIAN INSTRUMENT kayıt şirketi tamamen sahip olduğu DONGGUAN KEJIAN INSTRIAL (HONGKONG) CO., LTD.) Uluslararası pazarını keşfetmeye başladı, yabancı müşteriler için test enstrümanları sağlamak için ... Şimdiye kadar KEJIAN INSTRUMENT, kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyor. Birkaç müşterinin KEJIAN ile uzun vadeli bir ortaklığa güvendiği ve 50'den fazla ulusal ve bölgesel müşteriye sahip olması.

KEJIAN INSTRUMENT'in tanınmasına dayanarak, ulusal standartlar hazırlama komitesinin hazırlanması ve gözden geçirilmesi sürecinin ulusal standartlara katılması için davet edildi ve yapıştırıcı endüstrisi forumuna katılmaya davet edildi, ulusal ve sektörel teknoloji gelişimine katkıda bulunmak için hiçbir çaba sarf etmedi .

İletişim bilgileri
Dongguan Kejian Instrument Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. sky chen

Tel: 86-0769-23294672

Faks: 86-0769-28638013

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)